Işık Elçi ile Rüya KoçluğuKatıl

Durum

%0 Dolu

Sorularınızı KacDakka 'da odalarımda cevaplıyor olacağım. Seansım 1saat 180TL'dir.
Odalarıma girmek ve benim ile videolu görüşmek için önce KacDakka'ya Kayıt Olun, sonra odamdaki KATIL butonuna tıklayın.

 

Yorumlanmamış bir rüya okunmamış bir mektuba benzer.

O mektup şimdiye ve geleceğinize şifa içeren bir cevaba sahipse, ya da geçmişe ait bir sırrı içinde taşıyorsa?

Kişisel gelişimde hangi alanda çalışıyorsanız çalışın, bir rüya analizi ile üç-dört seanslık sonuca tek bir seferde ulaşabilir, danışanlarınıza çok daha etkili, hızlı ve kalıcı olarak yardımcı olabilirsiniz.

Rüyaların iyileştirici gücünü hayata geçirmek için hem toplumsal hem de kişisel olan rüyaların dilini anlamak, doğru rüya yorumları ile birlikte güzel bir geleceği, sağlıklı bir şimdiyi hayatımıza çekmek mümkün.

Rüya ustaları, uyku ve uyanık yaşamın işbirliği içinde olduğunu bilir.

Yanlış bir rüya yorumu ya da yorumlanmamış bir rüya kader planımızı değiştirebilir, arzuladığımız sonuçları geciktirebilir.

Doğru bir rüya yorumu ise bizim hayatta daha ilerde olmamızı sağlar.

Rüya yorumu derinliği olan bir süreçtir. Genel ve kişiye özel verilerin çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Bu sebeple rüya tabiri kitaplarına başvurmak rüyalarımızın yanlış değerlendirilmesine ve daha kötüsü bilinçaltına ekilen olumsuz duygu ve düşüncelerin hayatımıza çekilmesine sebep olur. Bu durum bir süre sonra rüya görsek bile hatırlamama olarak bizlere olumsuz olarak yansır.

Rüyaları doğru bir şekilde değerlendirmek kişinin psikolojik ve fiziksel sağlığı üzerinde olumlu etki yaratır. Rüyalar yaşamın sekiz kaynağına (aşk, aile, kariyer, para, sağlık, ruhsallık, evlilik ve çevre) katkı sağlar. 

Rüya koçluğu seansın da , bir saat boyunca rüyalarınız yorumlanır. Yorumla birlikte rüyalarınızdan tespit edilen durumlar için size ödevler verilir. Bu ödevler, bir eylemi gerçekleştirmek, dua ya da olumlamalar içerir. böylece rüyanız sadece yorumlanmaz aynı zamanda hayatınızda kalıcı olan iyileşmeler sağlanır. 

Rüya seansınızın verimli geçmesi için eğer rüyalarınızda isimler var ise o isimlerin anlamlarını öğrenmeniz süreci hızlı kılacaktır. 

Bu çalışma sırasında rüyalar hakkında bilmek istediğiniz soruların cevaplarını size sunuyor olacağım. 


Bu oda Işık Elçi tarafından açılmıştır. Oda başlama saati 20:30. Oda 01:00 saat boyunca açık kalacaktır. Oda başlangıç zamanında sisteme ilk giriş yapan ilk sırayı alır.

Oda Detayları

14.02.2019 20:30 Oda Başlangıç Tarihi
01:00 Oda Toplam Süre
00:30 1-1 Görüşme Süresi