Kullanıcı Sözleşmesi


KaçDakka (ya da kacdakka.com) (“KaçDakka” ya da “biz”), www.kacdakka.com adresinden ulaşılabilen web sitemizden (“Site”) ya da 3. Parti web sitelerinden ya da mobil uygulamalar üzerinden kişiler şirketler ve organizasyonlar için grup ve bire bir video görüşme ve diğer çevrimiçi ses ve video yayımı ve iletişim servisleri (“Servisler”) sağlar. Lütfen aşağıdaki Kullanım Sözleşmesi’ni (“Kullanım Sözleşmesi”) ve kacdakka.com/GizlilikSozlesmesi.aspx  adresinden ulaşılabilen Gizlilik Sözleşmesi’ni dikkatlice okuyunuz. Bu Kullanıcı Sözleşmesi, sizin Site’ye ve Servisler’e erişim ve kullanım koşullarınızı, bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde aksi belirtilmediği takdirde, tüm yazı, grafik, görsel, müzik, yazılım, URL, ses, video, canlı video, bilgi ya da Site ve Servisler vasıtasıyla kullanılabilir olan diğer materyallere (“İçerik”) erişim ve kullanım koşullarınızı belirler ve sizinle KaçDakka arasında bağlayıcı bir yasal anlaşma teşkil etmiş ve kurmuş olur.

Site’nin bazı kısımları (ve sizin bazı Servisler ve İçerikler’e erişim ve kullanımınız) daha farklı, bildirilmiş Kullanım Koşulları’na tabi olabilir ya da sizden ilave, bildirilmiş Kullanım şartları’nı kabul etmeniz istenebilir. Eğer bu Kullanım Sözleşmesi ve Site’nin bazı kısımlarındaki ya da Servisler ve İçerikler ile ilgili farklı Kullanım Koşulları arasında bir uyumsuzluk olursa, daha sonra tarihli yayınlanan Kullanım Şartları; Site, Servisler ve İçerikler hakkında kullanımınız ya da o kısımlara erişiminiz için geçerli olacaktır.

SİTEYE KAYIT OLMASANIZ DAHİ, SİTEYE YA DA SERVİSLERE ERİŞMEKLE YA DA KULLANMAKLA YA DA HERHANGİ BİR İÇERİĞİ SİTE YA DA SERVİSLER ÜZERİNDEN BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEKLE, PAYLAŞMAKLA, YAYIM YAPMAKLA, CANLI YAYIN YAPMAKLA,  BU KULLANIM SÖZLEŞMESİ’Nİ OKUDUĞUNUZU, ANLADIĞINIZI, KABUL ETTİĞİNİZİ VE BU KULLANIM SÖZLEŞMESİ’NİN SİZİ YASAL AÇIDAN BAĞLADIĞINI ANLAMIŞ VE İDRAK ETMİŞ SAYILIRSINIZ. EĞER BU KULLANIM SÖZLEŞMESİ’Nİ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYE, SERVİSLERE VE İÇERİKLERE ERİŞME VE KULLANMA HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR. Eğer bu Kullanım Sözleşmesi’ni bir şirket ya da yasanın tanıdığı başka bir tüzel kişi adına kabul ediyorsanız, o şirketi ya da tüzel kişiyi bu Kullanım Sözleşmesi tarafından bağlayıcılığının olduğunu garanti edenin siz olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız ve böyle bir durumda bu sözleşmede geçen ”siz”, “sizin” gibi terimler o gerçek ya da tüzel kişiyi belirtir. Bu Kullanım Sözleşmesi hakkında bilgi sahibi olmamak ona uyma zorunluluğunuzu ortadan kaldırmaz. Site ve Servisler üzerinden yaptığınız tüm video görüşme ve iletişim yayınları sadece yayını yapanın sorumluluğundadır. KAÇDAKKA, YAYINI YAPILAN HERHANGİ BİR İÇERİKTEN, VİDEO GÖRÜŞMESİNDEN YA DA SİTEDEKİ İLETİŞİMDEN SORUMLU TUTULAMAZ.

Değiştirme
KaçDakka, kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirim yapmaksızın ve istediği zaman, Site ya da Servisler’i değiştirme, durdurma ya da yok etme veya bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni değiştirme hakkını saklı tutar. Eğer bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni değiştirirsek, değiştirilmiş olanını Site üzerinde yayımlarız ya da size değişiklik ile ilgili bildirim göndeririz. Ayrıca bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde geçen “Son Güncelleme Tarihi” ni değiştiririz. Biz değişikliği yaptıktan ve Site üzerinde yayımladıktan ya da değişiklik ile ilgili size bildirimde bulunduktan sonra Site ya da Servisler’e erişmeye ve onları kullanmaya devam ederseniz, değiştirilmiş Kullanıcı Sözleşmesi’nin sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer değiştirilmiş Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Site ve Servisler’i kullanmaktan vazgeçmenizdir.

Uygunluk

Servisler’i ve Site’yi kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu ve bu Sözleşme gibi bir sözleşme yapabilecek kapasitede ve yetkiye sahip olduğunuzu ve Site ya da Servisler’i kullanımınızın ilgili yasalara ters düşmeyeceğini göstermiş ve garanti etmiş olursunuz. Bir şirket ya da organizasyon adına kullanmadığınız takdirde, Servisler’e ve Site’ye üyeliğiniz sizin şahsi kullanımınız içindir. 3. Partilere profil bilgileriniz ve şifreleriniz gibi bilgileri verip sizin hesabınızı kullandırtmayacağınızı ve üyeliğinizi başka bir gerçek ya da tüzel kişiye transfer etmeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik

Eğer üye olmak için Site’ye kayıt olursanız, KaçDakka kayıt formlarında istenilenler dahilinde (“Üyelik Bilgileri”) doğru, güncel ve eksiksiz bilgilerinizi sağlayacağınızı ve bu bilgilerin zaman içerisinde devamlı doğru, güncel ve eksiksiz kalacağını taahhüt etmiş olursunuz. KaçDakka’nın sizin Üyelik Bilgileri’nizin doğru, güncel ve eksiksiz olacağına güveneceğini kabul etmiş sayılırsınız. Üyelik Bilgileri’nizin yanlış, güncel olmayan ve eksik olduğu durumlarda, KaçDakka’nın bu Sözleşme’yi fesh edebileceğini, üyeliğinizi durduracağını ve (eğer varsa) KaçDakka’ya ödenmiş herhangi bir ücretin tarafınıza geri verilmeyeceğini idrak ve kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen unutmayın ki, KaçDakka Üye profillerindeki herhangi bir bilgiyi, resmi, fotoğrafı, doğrulamaz ve kalitesi, doğruluğu, gerçekliği, yasallığı ile ilgili hiçbir garanti vermez ve bu konularda üzerinde de bir yetkisi ve kontrolü yoktur. Tüm üyeler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabiidir.

Şifrenizi korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi başkalarıyla ve herhangi bir 3. Parti gerçek ya da tüzel kişiyle paylaşmayacağınızı, hesabınız altında yapılan her türlü aktivitenin başkalarına yetki vermiş olsanız da olmasanız da tüm sorumluluğunu üzerinize alacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Hesabınız ile ilgili yetkilendirmediğiniz bir hareket fark ettiğinizde derhal KaçDakka’yı bilgilendireceğinizi kabul edersiniz. Buna ek olarak, KacDakka teknik olarak şifrenizin güvenle saklanması için azami gayreti gösterecektir.

Ödeme ile İlgili Kullanım Koşulları
KaçDakka, Site’nin ve Servisler’in kullanımı için istediği herhangi bir zamanda, sizi 7 gün öncesinden bilgilendirmek suretiyle sizden ücret talep etme hakkını (örneğin ileride devreye alınacak bazı üst özellikler için) saklı tutar. KaçDakka’da açılan odaların ücretleri odayı açan ya da KaçDakka’nın kendisi tarafından belirlenebilir.

Ödemeler

Servisler’e ve Site’ye ücret ödemeden Üye olabilirsiniz. Ancak, gelecekte de devreye alınacak olanlar da dahil olmak üzere, Servisler’in ve Site’nin bazı özelliklerini kullanmak isterseniz, Servisler üzerinden görülebilir ve kullanılabilir hale getirilen fiyat listesinde yazan kadar veya odaya katılma ile ilgili işlemler sırasında sizden istenilen kadar ücreti ödemelisiniz. Bu fiyat listesi bu Sözleşme’nin bir parçası sayılır ve KaçDakka istediği herhangi bir zaman yenilenmiş fiyat listesini Servisler’in gerekli yerlerinde paylaşarak ücretlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servisler üzerinden yapılan tüm ödemeler ve satın almalar şu koşullara tabiidir: (i) Tüm ödemeler ve satın almalar sondur ve geri döndürülemez. İlgili kanunun hükmettiği durumlar haricinde, Üye kişinin satın alma ve ödeme yapmayı iptal etmek istemesi durumda dahi ya da KaçDakka’nın bu Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırı hareket edilmesine istinaden Üyelik iptal etmesi durumunda dahi ödeme yapılarak satın alınmış hizmetin ya da ürünün kullanılmamış kısmı geri alınmaz ve para iadesi yapılmaz ve (ii) periyodik (örneğin aylık) bir paket satın alması yapılması halinde, KaçDakka’ya gerekli tarihten önce bildirimde bulunmamanız halinde, KaçDakka’ya tekrar eden her periyodik zaman zarfı için otomatik olarak satın almanızı tekrarlama ve Üyelik Bilgileri’nizde bulunan kredi kartı ya da banka kartı gibi ödeme araçlarından, tekrarlama periyodundaki (eğer varsa) artış kadar artışı da tahsil etmek suretiyle hesabınızı ya da kredi kartı bilgilerinizi İptal politikası dahilinde değiştirmek ya da silmek istediğinizi belirtmedikçe bilgilerinizde bulunan kredi kartı ya da banka kartı vb. ödeme araçlarından parayı tahsil edeceğini kabul etmiş sayılırsınız. Abonelik yenilemenizden sonra KaçDakka ödeme sağlayıcınızdan ödeme tahsil edemezse (i) Talep edilmesi halinde hesabınızla ilişkili tüm ödemeleri ödeyeceğinizi kabul edersiniz (ii) KaçDakka’nın para tahsili gerçekleşene kadar hesabınızı veya aboneliğinizi durdurabileceğini ya da askıya alabileceğini ve bu esnada tahsilatı yapana kadar tahsilatı yapmak için denemelerine devam edeceğini kabul edersiniz. Ek olarak, faturalamanın gerçekleşmediği durumlarda KaçDakka’nın size daha farklı şekillerde faturalama yapabileceğini kabul edersiniz. Örneğin, yıllık bir faturalama gerçekleşmezse, yani bir yıllık üyelik ücreti tahsil edilemezse, KaçDakka üyelik tipinizi aynı zaman zarfında yenilenen aylık olanla değiştirebilir. Ayrıca yaptığınız satın alma yüzünden doğan herhangi bir vergiyi de KaçDakka’nın sizden tahsil edeceğini kabul edersiniz.

SİTE VE SERVİSLER VASITASI İLE BİR BAŞKA KULLANICI İLE VİDEO GÖRÜŞME BAŞLANDIKTAN VE 15 SANİYE GEÇTİKTEN SONRA, KAÇDAKKA GÖRÜŞMENİN GERÇEKLEŞTİĞİNİ KABUL EDER VE PARAYI ÖDEYEN TARAFIN ÖDEMESİNİN TAMAMLANMASI TALİMATINI VERİR VE TAHSİLATI YAPAR. SİTE VE SERVİSLERİ KULLANARAK YAPILAN BİR VİDEO GÖRÜŞMENİN 15 SANİYEYİ AŞMASI DURUMUNDA ÖDEDİĞİNİZ PARANIN TAMAMININ SİZDEN TAHSİL EDİLECEĞİNİ İDRAK VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. KAÇDAKKA, KULLANICILARINI KORUMA AMAÇLI OLARAK, VİDEO GÖRÜŞME BAŞLADIKTAN SONRA KARŞISINA ÇIKAN KİŞİNİN GERÇEKTEN GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİ KİŞİ OLUP OLMADIĞINI ANLAMASINA YETECEK BİR SÜRE OLAN 15 SANİYELİK KISIMDA GÖRÜŞMENİN SONLANMASI HALİNDE PARA TAHSİL ETMEMEYİ TAAHHÜD EDER.

Abonelik Süresi

Bu süre, sizin seçtiğiniz ve hesabınızda değişiklik yaparak ya da iptal ederek durdurmadığınız müddetçe içinde otomatik olarak aboneliğinizin yenilenecek olduğu zaman zarfıdır. Eğer aboneliğinizi iptal ederseniz, abonelik periyodunuz için ödemiş olduğunuz herhangi bir ödemeyi geri alamazsınız. Servislerin belli bir zaman için kullanımı için ön ödene yaptıysanız (örneğin 6 aylık kullanım için ödemeyi peşinen yapmışsanız) iptal sonrası kullanmadığınız kısımlar için herhangi bir geri ödeme alamazsınız.

Hesabın İptali
Eğer bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin herhangi bir maddesini ihlal ederseniz, KaçDakka, hesabınızı önden bir bildirim yapmadan askıya alma ya da kapatma ya da bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni fesh etme hakkına sahip olur. KaçDakka hesabınızı tekrar aktif etme ve Site ve Servisler’i ve İçerikler’i kullanmanıza istediği zaman ve bir sebebe gerek olmadan izin verme hakkını saklı tutar. KaçDakka’nın sizin yaptığınız ihlale istinaden bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni fesh etmesi durumunda, KaçDakka’ya ödemekle yükümlü olduğunuz tüm ödemeleri halen ödemekle yükümlü olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Hesabınızı istediğiniz zaman info@kacdakka.com adresine email göndererek deaktive edebilirsiniz.

Üye Tarafından Gönderilen İçeriklerin KaçDakka Tarafından Kullanılması

Profil sayfanızda ya da Site’nin ve Servisler’in diğer kısımlarında diğer kullanıcılara ya da diğer internet kullanıcılarına görünür hale getirdiğiniz fotoğrafınız, profil resminiz ve oda ile ilgili görseller de dahil olmak üzere tüm içeriğin, içeriği paylaşmakla tarafınızdan paylaşılabileceğini ve paylaşmakla ilgili tüm hakların size ait olduğunu göstermiş ve garanti etmiş olursunuz. Bu tip bilgi ve fotoğrafları paylaşmakla, KaçDakka ve onun iştirakleri, lisans sahipleri ve bağlı şirketleri ve iş birlikçilerinin özel olmayan, sürekli, geri alınamaz şekilde, kullanmak, çoğaltmak kamuya açık şekilde göstermek kamuya açık şekilde kullanmak, dağıtmak, onları kullanarak yaratıcı şekilde başka içerikler elde etmek, başka işlerin ve içeriklerin içinde kullanmak, alt lisanslama ve lisanslama yapmak için profilinizde ya da Servisler’in herhangi bir kısmında paylaştığınız ve diğer kullanıcılara ve diğer internet kullanıcılarına görülebilir ve kullanılabilir hale getirdiğiniz, fotoğrafınızda dahil olmak üzere her türlü içerik ve materyalin yukarıda açıklanan şekilde ve KaçDakka tarafından kamuya açık hale getirilebileceğini veya kanunen gerekli hallerde kullanılabileceğini anlamış, garanti ve kabul etmiş sayılırsınız. 

Profiliniz ve diğer bilgileriniz basılı materyallerde multimedya sunumlarında, web sitelerinde ya da diğer medya kanallarında son ürünü veya içeriği görmenize, incelemenize ya da onaylamanıza gerek duyulmaksızın dağıtılabilir ve kullanılabilir. Bilgilerinizin ve fotoğraflarınızın KaçDakka tarafından kullanılmasına istinaden, maddi ya da manevi hiçbir hak iddia etmeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Her türlü maddi ve manevi haklarınızdan ya da benzer haklarınızdan, dünya üzerinde herhangi bir yerdeki hukuki durumlar da dahil olmak üzere, her türlü durum karşısında feragat ettiğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Başka üyeler telif hakları bulunan içerik paylaşabilirler ve siz diğer kullanıcıların sahiplik haklarını çiğneyecek şekilde bunları kopyalamayacağınızı, düzenleyip değiştirmeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, başka gerçek ve tüzel kişilere yollamayacağınızı, kullanmayacağınızı göstermeyeceğinizi ya da satmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Her türlü durumda KaçDakka’yı koruyacağınızı ve KaçDakka’yı her türlü iddiadan, talepten muaf tutacağınızı ve aynı zamanda sizin ve temsilcilerinizin, uygulayıcılarınızın, yöneticilerinizin ya da sizin adınıza karar alıp hareket eden herhangi gerçek ya da tüzel kişinin de aynı şekilde davranacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanıcı İçeriği
Üyeler yazı, metin, sözle belirtilen ifade, grafik, görsel, müzik, yazılım, ses, video, bilgi ya da diğer materyali (“Kullanıcı İçeriği”) Site ve Servisler vasıtasıyla paylaşabilir, yükleyebilir, yayınlayabilir, yayımlayabilir, canlı yayınlayabilir, gösterebilir, yollayabilir ya da transfer edebilir. Herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni Site ve Servisler vasıtasıyla ulaşılabilir hale getirmekle, KaçDakka’ya dünya çapında, değiştirilemez, sürekli, özel olmayan, transfer edilebilir, telif ücretsiz şekilde; kullanmak, kopyalamak, uygulamak, adapte etmek, değiştirmek, dağıtmak, satmak, transfer etmek, kamuya açık şekilde kullanmak, kamuya açık şekilde göstermek, transfer etmek, yayınlamak, canlı yayınlamak, Site ve Servisler dahilinde ve haricinde ve diğer web sitelerinde kullanmak üzere alt lisanslanama ve lisanslama hakkı tanımış olursunuz.

KaçDakka, bu Kullanıcı İçerikleri’nde herhangi bir sahiplik hakkı talep etmez ve bu Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki herhangi bir madde, sahip olduğunuz hakları sınırlamak ve o haklardan faydalanmak için kullanılmaz.

Site ve Servisler vasıtasıyla görülebilir ve kullanılabilir hale getirdiğiniz her türlü içerik için sadece sizin sorumlu olduğunuzu idrak ve kabul etmiş sayılırsınız. Aynı zamanda; (i) Site ve Servisler vasıtasıyla kullanılabilir ve görülebilir hale getirdiğiniz Kullanıcı İçerikleri’nin tek ve özel sahibinin ya da KaçDakka’ya bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtildiği şekilde kullanmak için lisanslama, rıza gösterme ve feragat etme yetkisine sahip olan kişinin siz olduğunuzu (ii) Kullanıcı İçerikleri’nin ya da paylaştığınız, yüklediğiniz, yayımladığınız, yayınladığınız, canlı yayınladığınız materyaller ya da KaçDakka’nın bu Kullanıcı İçerikleri’nin ya da onların bir kısmının Site ve Servisler’de ya da 3. Parti web sitelerinde bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtildiği şeklinde kullanılmasının herhangi bir 3. Partinin haklarını ihlal etmeyeceğini, uygunsuz düşmeyeceğini, ya da patent, telif, marka, ticari sır, manevi haklar ve diğer fikri ve sınai haklarıyla ya da gizlilik haklarıyla ters düşmeyeceğini ya da herhangi bir kanun ihlaline sebebiyet vermeyeceğini kabul ve garanti etmiş sayılırsınız.

Site ve Servislerin Kullanılması

Site ve Servisler yasalarla ters düşmeyecek biçimde kullanılmalıdır. Servis’in kayıt kısmında KaçDakka tarafından istenilen bilgiler haricinde profilinizde telefon numarası, ev adresi, sizinle ilgili bilgi içeren URL ya da email adresi gibi bilgileri başkalarına görünür yapılmamalıdır. İzinli haller haricinde, kullanıcılar herhangi bir reklam ile ilişkilenmemelidirler ve başka üyelere herhangi bir ürün veya hizmet satmak için reklam yapmamalıdırlar, başka kullanıcılardan da bunu istememelidirler. Herhangi bir zincir mektup, spam email ya da benzer şeyler diğer üyelere gönderilmemelidir. Diğer üyelerle interaksiyonunuzdan sadece siz sorumlusunuz. Lütfen diğer üyelerle olan interaksiyonunuzda dikkatli, hakkaniyetli ve sağduyulu davranın, KaçDakka, yasaların emrettiği şekilde, kullanılabilir kayıtlara istinaden arka plan kontrolleri, kullanıcı ekranlarını denetleme gibi işlemleri yapma hakkını saklı tutmasına rağmen kişinin profil doğrulaması gibi işlemler dışında, KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER’İ KULLANAN KULLANICILARLA İLGİLİ OLARAK ARKA PLAN DENETİMLERİ VE KONTROLLERİ YAPMAZ. KaçDakka, sizinle diğer üyeler arasındaki herhangi anlaşmazlıkları gözlemleme ve Servisler’de yer alan sizin ve diğer üyelerin içinde bulunduğu aktiviteleri gözlemleme hakkını saklı tutar ancak böyle bir zorunluluğu yoktur.

Servisler ve Site vasıtasıyla başkalarına görünür ve kullanılabilir kıldığınız (“paylaş”) ya da Servisler ve Site vasıtasıyla başkalarına gönderdiğiniz ya da ilettiğiniz her türlü içerik ve bilgiden sadece siz sorumlusunuzdur. Servisler’de ya da Site’de paylaşacağınız, Servisler ya da Site vasıtası ile diğer üyelere ya da KaçDakka’ya veya çalışanlarına göndereceğiniz hiçbir şey iftira ve kasten yanlış bilgi içermemelidir, küfürlü, müstehcen, saygısız, saldırgan tehdit içeren, taciz içeren, ırk ayrımcı ya da yasadışı veya diğer gerçek ve tüzel kişilerin fikri ve sınai hakları ya da gizlilik hakları da dahil olmak üzere hiçbir hakkını çiğneyecek nitelikte olmamalıdır. Uygunsuz içerik ve davranış, saygısızlık ve kişisel bilgi içeren hiçbir fotoğrafı paylaşmamalısınız, kullanmamalısınız ya da video görüşme esnasında bu tip davranışlarda bulunmamalısınız. KaçDakka, Sözleşme’nin bu kısmında belirtilen kurallara uymayan herhangi bir profil fotosunu ya da Site ve Servisler’in herhangi bir kısmında kullanılan fotoğraf ve görselleri kendi takdirine istinaden silme ve değiştirme hakkını gizli tutar, ancak böyle bir zorunluluğu yoktur.

KaçDakka, Site ve Servisler vasıtasıyla gönderilen ya da kullanılan ya da işlem görmüş olan hiçbir mesaj, içerik veya bilginin silinmesi, bozulması, depolanamaması ile ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur. KaçDakka’nın, Servisler’in bir parçası olarak sunduğu özellik, parametre ve servis, hizmet ve ürünleri size bildirmeden değiştirme veya kapatma hakkı bulunduğunu idrak ve kabul edersiniz. KaçDakka, hesabınız aktif değilse, yani KaçDakka’nın belirlediği bir süre zarfı için kullanılmadığı koşulda, Site ve Servisler’deki hesabınızı ve tüm bilgi ve içeriklerinizi dondurma, deaktif etme ve tasfiye etme hakkını saklı tutar.

KaçDakka, Servisler’i uygunsuz şekilde kullandığınız ya da (KaçDakka müşteri hizmetleri ve diğer çalışanları da dahil olmak üzere) uygunsuz olarak adlandırılabilecek şekilde davrandığınız hallerde ya da yasadışı veya bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni ihlal ettiğiniz durumlarda aboneliğinizi ve Site’de ve Servisler’deki hesabınızı inceleyebilir ve sonlandırabilir. Aşağıdaki liste, bu Sözleşme ile yapmanızın yasaklandığı bazı durumları belirtmektedir ancak liste bunlarla sınırlı değildir:

Hiçbir gerçek ya da tüzel kişiyi taklit ya da taciz etmemelisiniz. Servisler’e ya da Site’ye erişmek veya biz sizin girişinizi engellediysek tekrar girmek için yanlış ya da birden fazla hesap ya da kimlik kullanmamalısınız. İzinli haller haricinde, ticari hiçbir amaç için insanlarla konuşmanın ve tanışmanın doğal faydalarını kullanarak reklam yapmamalı ve benzeri aksiyonlar almamalısınız. Profilindeki ya da Site ve Servisler’in herhangi bir yerinde bulunan kişisel ya da kişisel olmayan bilgilerinden dolayı hiçbir kullanıcıyı taciz etmemelisiniz, sözlü ya da yazılı cinsel taciz yapmamalısınız, incitmemelisiniz veya zarar vermemelisiniz. Hiçbir üyeden herhangi bir şey talep etmemeli ve böyle şeyleri desteklememelisiniz. Servisler’in ve Site’nin herhangi bir parçasının ya da İçerikler’in yapısını elde etmek, işleme tabi tutmak, indekslemek, veri tabanına erişmek, tekrardan oluşturmak için manuel ya da otomatik hiçbir aygıt ya da yazılım kullanmamalısınız. KaçDakka’nın yazılı onayını önceden almadan ifadelerinizin KaçDakka tarafından desteklendiğini belirtmemeli, ifade ve hatta ima dahi etmemelisiniz. Servisler ve Site’ye bağlı herhangi bir sunucuya, ağa, veri tabanına, koda ya da Site ve Servisler’in çalışması için gerekli olan olmayan hiçbir öğeye müdahale etmeye ya da bozmaya çalışmamalısınız. Telif hakkına tabii olan, marka tescili bulunan ya da benzer bir aitlik durumuna tabii olan hiçbir materyali veya içeriği sahibinden ya da sahiplerinden daha öncesinde yazılı rıza almadan paylaşmamalısınız, dağıtmamalısınız veya çoğaltmamalısınız. Servisler ve Site’deki herhangi bir telif, marka ve benzeri işareti kaldırmamalısınız, başlıkları değiştirmemelisiniz ya da Servisler ve Site üzerinden kullanılabilir ve görünür hale getirilmiş olan herhangi bir içeriğin ve materyalin kaynağını gizlemek için belirleyici işaret ve yazıları ya da benzeri ibareleri değiştirmeye çalışmamalısınız. Herhangi bir amaç için Servisler’i ve Site’yi kullanan bir kullanıcıyı herhangi bir başka web sitesine yönlendirmek için meta tagler, kod ya da başka herhangi bir alet ya da yazılım ya da içinde KaçDakka ile ilgili referans olan hiçbir şey kullanmamalısınız. Servisler’in ve Site’nin herhangi bir parçasını ya da tamamını ya da kullanılan herhangi bir yazılımı modifiye etmeye, adapte etmeye, tercüme etmeye, satmaya, kiralamaya, tersine mühendislik konusu yapmaya, deşifre etmeye, parçalara ayırmaya, kaynak kodlarını tekrar yazmaya çalışmamalısınız ve yahut hiçbir şekilde denemeye dahi kalkmamalısınız ve başkalarının da bunları yapmasına sebep olmamalısınız ve teşvik etmemelisiniz. Bilgisayar yazılım ve donanımlarını hedef alan, fonksiyonelliklerini sınırlayan, bozan, kesintiye uğratan, zarar veren herhangi bir yazılım virüsü ya da herhangi bir bilgisayar kodunu içeren materyal ve içerikleri Servisler’i ve Site’yi kullanarak paylaşmamalısınız, email ile paylaşmamalısınız veya herhangi bir yolla başkalarına yollamamalısınız.

(i) Kendi üyeliğinizi kendiniz sona erdirdiğinizde ya da (ii) KaçDakka sizin üyeliğinizi tamamen kendi takdirine dayanarak bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin ya da Gizlilik Sözleşmesi’nin maddelerini ihlal ettiğinize kanaat getirerek sona erdirdiğinde ya da diğer uygunsuz davranışlar gösterdiğinize kanaat getirerek sona erdirdiğinde, KaçDakka’ya ödemiş olduğunuz bedellerin, ücretlerin hiçbirini geri alamayacağınızı ve KaçDakka’nın Site ve Servisler’i kullanmanızı gelecekte de izin vermeme yetkisi olduğunu idrak ve kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal Medya

KaçDakka’daki hesabınızı Facebook gibi diğer sosyal medya siteleri ile bağlantılı hale getirebilir veya bu sitelerdeki hesaplarınızı kullanarak KaçDakka’ya kayıt olabilir ve daha sonra giriş yapabilirsiniz. Eğer bağlamayı seçerseniz, KaçDakka’nın size sunduğu birçok özellikten faydalanabilir ya da sosyal medya web sitelerinin sunduğu özelliklerden faydalanabilir hale gelirsiniz. Bu özellikler, sosyal medyanın doğasına uygun olarak başkalarına paylaşımlar yapmanız odaklı özelliklerdir. Örneğin, KaçDakka Facebook’ta beğendiklerinize göre ve profilinizdeki temel bilgilere göre kullanıcı deneyiminizi arttırmak adına bazı özelliklerini kişiselleştirebilir. KaçDakka, Site ve Servisler vasıtasıyla başka sosyal medya sitelerinde görünür ve kullanılır hale getirdiğiniz veya başka web siteleri tarafından depolanmış olan herhangi bir bilgi ve içerikten sorumlu değildir. Sosyal medya hesaplarınızın, sizin ayarladığınız sosyal medya sitelerindeki gizlilik ayarlarının durumuna ya da sizin seçtiğiniz sosyal medya web sitelerinin platformlarına göre değişmekle birlikte, sosyal medya web sitelerinde paylaştığınız Kişiyi Tanımlayan Bilgiler’iniz ve Kişisel Bilgiler’iniz KaçDakka Site ve Servisler’inde görünür ve kullanılabilir hale gelebilir. Unutmayın ki, bir sosyal medya web sitesi hesabınız kullanılamaz hale gelirse veya sosyal medya web sitesi KaçDakka’nın sosyal medya web sitesine erişimini sona erdirirse, sosyal medya web sitesi üzerindeki herhangi bir üyelik bilgi ve içeriği KaçDakka Site ve Servisler’i tarafından kullanılamaz hale gelebilir. Sosyal medya siteleri ile KaçDakka Site ve Servisler’i arasındaki bağlantıyı istediğiniz zaman “Profilim” kısmından kesebilirsiniz. UNUTMAYINIZ Kİ, SOSYAL MEDYA WEBSİTLERİNE SAĞLADIĞINIZ HERHANGİ BİR BİLGİ VE İÇERİĞİN KULLANIM VE SAHİPLİK HAKLARI VE BU İÇERİK VE BİLGİLERİN DEPOLANMASI İLE İLGİLİ KONULAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, HER BİR SOSYAL MEDYA WEBSİTESİ İLE OLAN İLİŞKİNİZ TAMAMEN VE SADECE SİZ İLE BU SOSYAL MEDYA WEBSİTELERİ ARASINDAKİ ANLAŞMALARA TABİİDİR.

Lütfen Site ve Servisler ile bağlantılı ya da bağlantısız sosyal medya web sitelerindeki hesaplarınızın bağlantı, paylaşım, gizlilik ya da ilgili tüm ayarlarına, paylaşım ve paylaştıklarınızı kimlerin görebileceği ve sizin paylaştıklarınızı kimlerin görebileceği ve başka kimlerin paylaşabileceği ile ilgili size kontrol verebileceğinden dolayı azami dikkat gösteriniz. Lütfen her sosyal medya web sitesi için KaçDakka’ya sadece bir hesapla bağlantı yapılabileceğini unutmayın. Tüm KaçDakka hesap aktivite ve hareketleri bağlantılı olan sosyal medya hesaplarına otomatik olarak ya da olmayarak paylaşılıyor olabilir.

KAÇDAKKA HESABINIZLA HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYA WEBSITE HESABINIZI BİRBİRİYLE BAĞLANTILI HALE GETİRMEKLE, FACEBOOK DA DAHİL OLMAK ÜZERE, SOSYAL MEDYA WEBSİTESİNDEKİ GİZLİLİK VE PAYLAŞIM AYARLARINIZA VE KAÇDAKKA’DAKİ PROFİLİM SAYFANIZDAKİ AYARLARINIZA GÖRE DEĞİŞMEKLE BİRLİKTE, SİZİNLE İLGİLİ BİLGİ VE İÇERİKLERİN BAŞKALARINA SÜREKLİ VE DEVAMLI PAYLAŞIM YAPILMASINA RIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZU İDRAK VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. EĞER BU ŞEKİLDE HAKKINIZDA BİLGİ VE İÇERİK PAYLAŞIMI YAPILMASINA RIZA GÖSTERMİYORSANIZ, FACEBOOK YA DA DİĞER SOSYAL MEDYA WEBSİTELERİ İLE BAĞLANTI YAPMA ÖZELLİĞİNİ KAÇDAKKA SİTE VE SERVİSLERİ’NDE KULLANMAYINIZ. KaçDakka, Facebook ve diğer sosyal medya web siteleri devamlı suretle bu özellikte değişiklikler yapabilir. Bu yüzden paylaşılan kullanılabilir ve görülebilir bilgi ve içerikler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler size önceden bildirim yapılmadan devreye alınabilir ya da bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanmış ya da tasvir edilmemiş olabilir. KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER ÜZERİNDEN ERİŞTİĞİNİZ FACEBOOK YA DA DİĞER BİR SOSYAL MEDYA WEBSİTESİ YA DA 3. PARTİ HİZMET VE SERVİSİN ÇALIŞMASINDAN, DURDURULMASINDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

Görüşme Odaları
KaçDakka, sizin Site ve Servisler vasıtasıyla oluşturulmuş görüşme odalarına katılmanızı sağlar. Bir üyemiz olarak, Site ve Servisler aynı zamanda size başkalarının katılması için de oda oluşturmanıza izin verir. Görüşme odaları ve ilgili web sitesi kısımları, sizin Site’nin ve Servisler’in diğer kullanıcılarıyla canlı video görüşme yapmanızın yanı sıra, mesaj göndermek ve yorum yapmak vasıtasıyla başkalarının da görebileceği şekilde ya da sadece yazılı iletiyi yolladığınız kişinin görebileceği şekilde iletişime geçmenize olanak verir. Bir görüşme odası oluşturmakla, o odanın yöneticisi olacağınızı ve odayı modere etmek ve yönetmek için tüm sorumluluğu alacağınızı idrak ve kabul etmiş olursunuz. Uygunsuz davranış sergileyen ya da bu Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırı şekilde davranan kullanıcıları odadan uzaklaştırmak ve şikayet edeceğinizi kabul etmiş olursunuz. Eğer birisi görüşmenizde yasadışı bir içerik ve bilgi olduğunu, bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni ihlal ettiğinizi şikayet eder ya da bildirirse, bu tip bilgi ve içeriği silmek ve Site ve Servisler’den kaldırmakla yükümlü olursunuz. Bir video görüşme odası ile ilgili herhangi bir iddia veya şikayet, o odanın yöneticisi / kurucusu olan kişiye yapılmalıdır.

Gizlilik

KaçDakka’ya sağladığınız Kişisel Bilgiler ve Kişiyi Tanımlayan Bilgiler sunucularda depolanır. Bu bilgilerin; Servisler’e katılmanızı sağlamak amacıyla ve Servisler’in genel olarak iyileştirilmesi amacıyla; hobiler, ilgi alanları, tercihler ve internette gezinme ile ilgili profilinizin çıkarılmasında kullanılmasına rıza göstermiş olursunuz. Ayrıca Gizlilik Sözleşme’mizin de şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Unutmayın ki, bize sağladığınız bilgiler, sunucu makinalarımız nerede konumlandırılmışsa oraya yollanmaktadır. Servisler’in ve Site’nin üyesi olmakla, sizinle ilgili bilgi ve içeriklerin sunucu makinalarımız nerede ise oraya yollanmasına ve diğer 3. Partilere ve kanun ile ilgili birimlere Servisler’in ve Site’nin operasyonları dahilinde veya haricinde yollanmasına rıza göstermiş olursunuz. KaçDakka tarafından ya da KaçDakka adına yapılan email iletişimlerini, mesaj bildirim emaillerini, Site ve Servisler vasıtasıyla oluşturulmuş odalar veya Site ve Servisler haricindeki etkinlik ve partiler ile ilgili sizi bilgilendirme amaçlı yollanan emailleri, Servisler ve Site ile ilgili değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek için yollanan emailleri ya da KaçDakka tarafından ya da diğer 3. Partiler tarafından hazırlanan promosyon ve kampanyalar ile ilgili sizi bilgilendirmek için yollanan emailleri almayı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer herhangi bir 3. Parti tarafından sağlanan promosyon ya da kampanyaya cevap verirseniz ve bu sebeple bu 3. Partilere ya da 3. Parti servis sağlayıcılarına bilgi ifşa ederseniz ya da sizinle ilgili bilgi ve içerik toplamalarına izin verirseniz, sizinle ilgili bu bilgi ve içeriklerin onlar tarafından kullanılacağı onların gizlilik hükümlerine tabii olacaktır.

Kontak Kişileri İçeri Alma: Bilgi

KaçDakka’da başkalarıyla bağlantı kurmak adına, Servisleri ve Site’yi, başkalarının KaçDakka profillerine ya da email adreslerine ya da sosyal medya hesaplarına, KaçDakka’ya kayıt yapıp Site ve Servisler’i kullanmaları için davet gönderebilirsiniz. Davet ettiğiniz kişilerin isimleri, email adresleri ve diğer bilgileri, davetinizi iletmek, daha sonrasında hatırlatmak üzere ve KaçDakka’nın sizin kişisel çevrenizi ve tanıdıklarınızı genişletmek için kullanılabilir. Unutmayın ki, başka birisine bağlantı için ya da KaçDakka’ya kayıt için davet yolladığınızda, o kullanıcı sizin email adresinize, davet içinde yer aldığı için ulaşabilir. KaçDakka içindeki bağlantılarınız ve Site ve Servisler üzerindeki arkadaşlarınız da sizin email adresinize ulaşabilir. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kimseye bağlantı daveti, oda daveti, arkadaşlık daveti vs. yollamayın.

Manuel olarak da arkadaşlarınızı davet edebilir ya da kontak kişilerinizle ilgili dataları kendiniz yüklemeyi de seçebilirsiniz. KaçDakka kullanıcısı olmayan kişilerin email adresleri ve diğer bilgilerini sağlamakla, böyle yapabilecek yetkiye sahip olduğunuzu kabul ve beyan etmiş olursunuz. Ayrıca, KaçDakka’ya kontak listenize erişme ve orada bulunan kontak kişilerinizin email adreslerini toplayıp onları KaçDakka’ya davet etmek için de izin vermiş sayılırsınız. Kontak kişilerinizle ilgili girdiğiniz ya da yüklediğiniz tüm bilgiler bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin ve Gizlilik Sözleşmesi’nin hükümlerine tabiidir ve KaçDakka’ya, Site ve Servisler dahilinde kullanıcı önerme gibi kişiselleştirilmiş hizmetler sunma konusunda yetki vermiş olursunuz. Herhangi bir KaçDakka odası ya da Site ve Servisler’in başka kısımları ile ilgili diğer çevrimiçi ya da çevrimdışı platforma sağlanan bilgi, içerik ya da web sitesi linkleri gibi şeylerin tümü KaçDakka’ya kayıt gerektireceğinden yine bu kısım ile ilgilidir.

Üyeler Arası Anlaşmazlıklar

Eğer bir ya da daha fazla üyemiz ile anlaşmazlık yaşarsanız, KaçDakka’yı (ve memurlarını, çalışanlarını, direktörlerini, ajanslarını, sahiplerini, iştiraklerini, ortaklarını, iş ortaklarını, ortak girişimlerini, lisans sahiplerini) bilinen ve bilinmeyen, ortaya çıkan ya da çıkacak olan, her türlü iddia, talep ve zarardan muaf tutacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Çevrimiçi İçerik

Site ve Servisler üzerinden ancak KaçDakka harici gerçek ve tüzel kişiler tarafından size yapılmış olan her türlü görüş, tavsiye, ifade, teklif ya da diğer bilgi ve içerikler bunları yapan kişilere aittir ve KaçDakka ile ilgilisi yoktur. Bu tip bilgi ve içeriğin tek sorumlusu onları yapanlardır. KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER’DEKİ HİÇBİR BİLGİ VE İÇERİĞİN DOĞRULUĞUNU, TAMLIĞINI YA DA KULLANILABİLİRLİĞİNİ GARANTİ ETMEZ. KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇMEYE ÇALIŞTIĞINIZ KİŞİLERDEN CEVAP ALACAĞINIZI HİÇBİR ŞEKİLDE GARANTİ ETMEZ. KAÇDAKKA, KENDİSİ TARAFINDAN YAPILMAMIŞ OLAN HİÇBİR GÖRÜŞ, TAVSİYE YA DA İFADENİN GÜVENİLİRLİĞİ YA DA DOĞRULUĞUNU KABUL ETMEZ, ONAYLAMAZ YA DA BUNLARDAN SORUMLU DA DEĞİLDİR. KAÇDAKKA, HİÇBİR DURUMDA, SİTE VE SERVİSLER ÜZERİNDEN ULAŞILMIŞ OLAN BİLGİ YA DA BAŞKA BİR İÇERİĞE GÜVENİLMESİ SONUCU ORTAYA ÇIKMIŞ OLAN KAYIP, ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ. KaçDakka, Site ve Servisler’in erişilebilir ve görülebilir kısımlarında paylaşılan materyali gözlemleme hakkını saklı tutar ancak böyle bir zorunluluğu yoktur. KaçDakka, tamamen kendi iradesi ve takdirine dayanarak bu Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırı olduğunu düşündüğü, yasaları çiğnediğini düşündüğü, uygunsuz olduğunu düşündüğü herhangi bir içerik ve bilgiyi Site ve Servisler’den kaldırma hakkını saklı tutar. Site ve Servisler’in görülür ve ulaşılabilir kısımlarında paylaştığınız, kullanıcılarla yaptığınız yazılı ve görsel iletişimlerdeki içeriklerden tamamen siz sorumlusunuzdur.

Sahiplik
Site, Servisler ve her türlü bilgi ve içerik, Türkiye Cumhuriyeti ve yabancı devletlerin telif hakları, ticari marka ve diğer yasaları ile korunmaktadır. Bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde açıkça değinilmediği müddetçe, her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları da dahil olmak üzere, KaçDakka ve lisansörleri, Site, Servisler ve İçerikler’in her türlü haklarına sahiptir. Site, Servisler ve İçerikler’de bulunan hiçbir telif hakkı, fikri ve sınai mülkiyet hakkı, ticari marka, servis markasını ve işaretini kaldırmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi ya da belirsiz hale getirmeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Geri bildirim
Bize, Site ve Servisler’in iyileştirilmesi için geri bildirim sağlamanızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi iletmenizi isteriz (“Geri bildirim”). Bize info@kacdakka.com adresine email göndererek ya da Site’nin İletişim sayfasını kullanarak Geri bildirim gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz tüm Geri bildirimlerin sadece KaçDakka’nın malı olduğunu ve KaçDakka’nın sonradan geri alınamaz şekilde gönderdiğiniz Geri bildirim’in, Dünya çapında her türlü patent hakları, telif hakları, ticari hakları, ticari sırlar hakları, ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ve her türlü hakları da dahil olmak üzere tüm haklarının sahibi olduğunu idrak ve kabul etmiş sayılırsınız. KaçDakka’nın talebi ve çıkarı doğrultusunda, KaçDakka’nın Geri bildirim’in haklarını almasına, idame ettirmesine ve elinde tutmasına yardımcı olmak amacıyla her türlü dokumanı hazırlamayı ve gerekli tüm işlemleri yapacağınızı da kabul etmiş sayılırsınız.


 

Linkler ve Reklamlar
Site ve Servisler, 3. Parti web sitelerine ve kaynaklara linkler içerebilir. KaçDakka’nın şu sıralananlar için sorumlu tutulamayacağını idrak ve kabul etmiş sayılırsınız: (i) Bu tip web siteleri ve kaynakların ulaşılabilirliği, çalışması ve doğruluğu ya da, (ii) bu tip web sitelerinde ya da kaynaklarda bulunan içerikler, ürünler ya da servislerden. KaçDakka içinde bulunan bu tip web siteleri ve kaynaklara yönlendiren linklerin mevcudiyetinin, bu web siteleri ve kaynaklardaki içerik, ürün veya servislere KaçDakka’nın onay verdiği anlamına gelmeyeceğini idrak ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu tip web siteleri ve kaynakların kullanımınızın ve oluşabilecek her türlü risk ve zararın sorumluluğu sadece size aittir. Site ve Servisler’deki reklamlar, reklamcılık kurallarına göre gösterilmektedir ve KaçDakka yönetimi reklam içeriklerinde gösterilen materyalden sorumlu değildir.

Tazminat

KaçDakka’yı ve onun memurlarını, çalışanlarını, direktörlerini, ajanslarını, iştiraklerini, iş ortaklarını, ortak girişimlerini, lisansörlerini Site ve Servisler’i kullanmanızdan oluşabilecek her türlü kayıp, maliyet, sorumluluk ve zarardan dolayı koruyacağınıza, zararlarını telafi edeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Buna şu sıralananlar da dahildir: (i) Bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni ihlal etmeniz, (ii) Site ve Servisler’de erişilebilir ve görülebilir ve kullanılabilir hale getirdiğiniz herhangi bir bilgi ve içeriğin herhangi bir gerçek ya da tüzel kişinin telif haklarını, fikri ve sınai mülkiyet haklarını, ticari haklarını, ticari sır haklarını, patentini ve gizlilik hakları da dahil olmak üzere diğer haklarını ihlal ettiği iddia edilen durumlarda, (iii) Site ve Servisler ile ilgili aktivitelerinizin Site ve Servisler dışında da görülmesi

 Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi
SITE, SERVİSLER, İÇERİKLER VE KULLANICI İÇERİKLERİ, AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ MÜDDETÇE, HİÇBİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR. BUNUNLA SINIRLANDIRILMAMAKLA BERABER, KAÇDAKKA BU SAYILANLARIN TİCARİ OLMALARI YA DA OLMAMALARI, BELLİ BİR AMACA HİZMET EDECEK HALDE OLMALARI, EĞLENDİRİCİ OLMALARI, HİÇBİR KANUNU YA DA HAKKI İHLAL ETMEDİKLERİ VE TİCARİ OLARAK ALINIP SATILMALARI YA DA BU KONUYA MALZEME YAPILMALARI İLE İLGİLİ OLARAK HER TÜRLÜ SORUMLULUĞU AÇIKÇA REDDETMEKTEDİR. KAÇDAKKA, SİTE’NİN, SERVİSLER’İN VE İÇERİKLER’İN YA DA KULLANICI İÇERİKLERİNİN SİZİN GEREKSİNİMLERİNİZE UYGUN OLACAĞINI YA DA KESİNTİSİZ, GÜVENLİ, HATASIZ VE DÜZGÜN BİR BİÇİMDE SİZE ULAŞTIRILACAĞINI YA DA ÇALIŞACAĞINI GARANTİ ETMEZ. KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER ÜZERİNDEN ERİŞİLEBİLİR YA DA GÖRÜLEBİLİR YA DA KULLANILABİLİR HALE GETİRİLMİŞ HİÇBİR İÇERİĞİN YA DA KULLANICI İÇERİĞİNİN, DOĞRULUNA, ZAMANINDA SİZE ULAŞACAĞINA, GERÇEKLİĞİNE, TAMLIĞINA YA DA GÜVENİLİRLİĞİNE GARANTİ VERMEZ.

SİTE, SERVİSLER, İÇERİK YA DA KULLANICI İÇERİĞİ VASITASIYLA YA DA KAÇDAKKA TARAFINDAN VERİLMİŞ OLAN HERHANGİ BİR YAZILI YA DA SÖZLÜ TAVSİYE YA DA BİLGİ, BU KULLANICI SÖZLEŞMESİ’NDE AÇIKÇA BELİRTİLMEMİŞ İSE KAÇDAKKA TARAFINDAN VERİLEN BİR GARANTİ OLARAK SAYILMAZ.

SİTE VE SERVİSLER’İN KULLANIMI SONUCU, SİTE VE SERVİSLER’İN DİĞER KULLANICILARI İLE GERÇEKLEŞEN HER TÜRLÜ İLETİŞİMİNİZ VE İNTERAKSİYONUNUZ TAMAMEN VE SADECE SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. UNUTMAYIN Kİ, KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLER’İN KULLANICILARININ HİÇBİR KULLANICININ ARKA PLANDA GÖZLEMLEMESİNİ YA DA SORUŞTURMASINI YAPMAZ YA DA SİTE VEYA SERVİSLER’İN KULLANICILARININ İFADELERİNİ DOĞRULAMAK İÇİN HİÇBİR ÇABAYA GİRMEZ. KAÇDAKKA, HİÇBİR KİŞİSEL BİLGİNİZİ BAŞKA KULLANICILARA AÇIKLAMAMANIZI TAVSİYE EDER VE OLASI RİSKLER İÇİN SİZİ UYARIR. KAÇDAKKA, ÜYELERİNİ SİTE VE SERVİSLERİ KULLANAN DİĞER ÜYELER İLE YÜZYÜZE VE GERÇEK HAYATTA GÖRÜŞMELERİNİ TAVSİYE ETMEZ. KAÇDAKKA, SİTE VE SERVİSLERİ KULLANAN KİŞİLERİN SİTE VE SERVİSLERİ KULLANIRKEN SERGİLEYECEKLERİ DAVRANIŞLARDAN VEYA ŞİMDİKİ YA DA GELECEKTEKİ ÜYELERİN BİRBİRİ İLE UYUMLULUĞU KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ VERMEZ. SİTE VE SERVİSLER’İN KULLANICILARI İLE OLAN SİTE VE SERVİSLER’İN KULLANIMI SONUCU ORTAYA ÇIKAN TÜM İLETİŞİM VE İNTERAKSİYONLARINIZDA, HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALMAK, ÖZELLİKLE GERÇEK HAYATTA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞECEKSENİZ, SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. SİTE VE SERVİSLERİ KULLANIRKEN, BİRÇOK KAYNAKTAN İÇERİĞE MARUZ KALABİLİRSİNİZ VE UNUTMAMALISINIZ Kİ, KAÇDAKKA BU İÇERİKLERİN DOĞRULUĞU KULLANILABİLİRLİĞİ, GÜVENLİ OLUP OLMAMASI YA DA O İÇERİKLE BİR ALAKASININ BULUNUP BULUNMAMASI KONUSUNDA HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. ŞUNU DA HİÇBİR ZAMAN UNUTMAMALISINIZ Kİ, SİTE VE SERVİSLER, UYGUNSUZ NİTELİKLİ İÇERİĞİN KULLANILMASI İÇİN KURULMUŞ OLMASA DA, SALDIRGAN, CİNSEL İÇERİĞE SAHİP, İŞKENCE VE ŞİDDET İÇERENLER GİBİ, SAKINCALI İÇERİKLERE MARUZ KALMA İHTİMALİNİZ VARDIR VE BU DURUMLARLA KARŞILAŞMANIZ HALİNDE, SAHİP OLDUĞUNUZ, OLACAĞINIZ HER TÜRLÜ YASAL OLAN YA DA YASAL OLMAYAN HAKKINIZDAN VE YAPTIRIM G1ÜCÜNÜZDEN VAZGEÇECEĞİNİZİ VE KAÇDAKKA’NIN YANINDA OLUP DESTEKLEYECEĞİNİZİ İDRAK VE KABUL EDERSİNİZ.

Sorumlulukların Sınırı
YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN YÜKSEK DERECEDE SİTE, SERVİSLER VE İÇERİKLERİN VE DİĞER KULLANICILAR TARAFINDAN ERİŞİLEBİLİR VE GÖRÜLEBİLİR VE KULLANILABİLİR HALE GETİRİLMİŞ OLAN KULLANICI İÇERİKLERİNİN KULLANILMASI İLE ORTAYA ÇIKAN HER TÜRLÜ VE TÜM RİSKLER TAMAMIYLA SİZE AİTTİR. KAÇDAKKA YA DA SİTE VE SERVİSLERİN YA DA İÇERİKLERİN YARATILMASI, YÜRÜTÜLMESİ VE SİZE ULAŞTIRILMASI İLE İLGİLİ OLAN TÜM GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLER; BEKLENMEYEN, ÖZEL VE GENEL, ÖRNEK OLARAK GÖSTERİLEBİLECEK YA DA GÖSTERİLEMEYECEK, İBRET VERİCİ VE SONUÇ OLARAK OLUŞABİLECEK; KAR KAYBI, DATA VE VERİ KAYBI, ŞEREFİYE VE KREDİBİLİTE KAYBI, SERVİS KESİNTİSİ, BİLGİSAYAR HASARI YA DA SİSTEM ARIZASI YA DA MUADİL ÜRÜN VE HİZMETLER YÜZÜNDEN OLUŞABİLECEK HER TÜRLÜ ZARAR YA DA HER TÜRLÜ KİŞİSEL ZARAR VEYA VÜCUT YARALANMASI, HAYAT KAYBI, DUYGUSAL VE PSİKOLOJİK ZARARLAR GİBİ ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN HER TÜRLÜ ZARARDAN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR VE SORUMLU TUTULAMAZ. BU ZARARLAR BU KULLANICI SÖZLEŞMESİ’NDEN, SİTE, SERVİSLER YA DA İÇERİKLERİN KULLANILMASINDAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN YA DA ERİŞİLMESİNDEN YA DA ERİŞİLEMEMESİNDEN, SİTE, SERVİSLER’İN KULLANICILARI OLAN YA DA OLMAYAN KİŞİLERLE OLAN İLETİŞİM VE İNTERAKSİYONLARINIZDAN KAYNAKLANABİLİR VE BU KAÇDAKKA’YI BAĞLAMAZ VE KAÇDAKKA’NIN SORUMLULU TUTULMAYACAĞI GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ. KAÇDAKKA’NIN KONU İLE İLGİLİ ÖNCEDEN YA DA SONRADAN BİLGİLENDİRİLMESİ DE BU GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEZ.

KAÇDAKKA’NIN TOPLAM SORUMLULUĞU, SİTE VE SERVİSLER’İN KULLANIMINDAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLSA DAHİ, KAÇDAKKA’YA PARALI ÜYE OLMUŞSANIZ, ÖDEDİĞİNİZ RAKAMDAN DAHA BÜYÜK OLMASI HALİNDE 1tl, ÜCRETSİZ ÜYE OLMANIZ DURUMUNDA BUNUN ALTINDA OLAN UYGUN BİR RAKAM OLABİLİR. YUKARIDA BELİRTİLEN HER TÜRLÜ ZARARIN LİMİTLERİ KAÇDAKKA İLE SİZİN ARANIZDA PAZARLIK KONUSU EDİLEBİLİR. BAZI YASALAR VE YASAL MERCİİLER, BU TİP ZARARLARI KONU OLARAK ALMAYABİLİRLER. BU DURUMDA BU SINIR SİZE UYGULANMAYABİLİR.

Özel ve Tescil Hakları Bildirimi
KaçDakka’nın Site ve Servisler’de kullanılan ya da bunların haricinde kullanılan her türlü ticari markaları, servis markaları, logoları, ticari isimleri ve diğer sahiplik ve belirleyicilik içeren her türlü tasarımsal olan olmayan materyal, KaçDakka’ya aittir. Site ve Servisler’de kullanılan ya da bunların haricinde kullanılan her türlü ticari markalar, servis markalar, logolar, ticari isimler ve diğer sahiplik ve belirleyicilik içeren her türlü tasarımsal olan olmayan materyal, kendi sahiplerine aittir.

Tabi Olunan Yasalar ve Yargılama
Bu Kullanıcı Sözleşmesi ve onunla ilgili olan her şey Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri’nce yargılanır ve yasayla çelişen durumlarda yasaların geçerliliği söz konusudur. Bu Kullanıcı Sözleşmesi ile ilgili olan tüm davaların görülme yeri İstanbul’daki yetkili mahkemelerdir ve bu Sözleşme tarafları mahkemelerin görüleceği yere itiraz etme haklarından feragat etmişleridir.


Tüm Anlaşma
Bu Kullanıcı Sözleşmesi, sizinle KaçDakka arasında Site, Servisler, İçerikler ve Kullanıcı İçerikleri ile ilgili idrak ve kabul metnidir ve sizinle KaçDakka arasında yapılmış olan daha önceki, Site, Servisler, İçerikler ve kullanıcı İçerikleri ile ilgili her türlü sözlü ve yazılı idrak ve anlaşmaları etkisiz kılıp yerine geçer.


Vekiller ve Atama
Yasaların elverdiği durumlar da hariç olmak üzere, bu Kullanıcı Sözleşmesi ile ilgili haklarınızı ve sorumluluklarınız için KaçDakka’nın yazılı rızası olmadan başkasına atayamaz ve transfer edemezsiniz. Yazılı rızamız olmaksızın böyle bir deneme yapmanız halinde, bu atama veya transferler geçersiz ve etkisiz olacaktır. KaçDakka, tamamen kendi rızası ve takdiri ile istediği zaman, bu Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki haklarını ve sorumluluklarını başkasına transfer edebilir ve gerçek ya da tüzel başka birisini sınırlama olmaksızın atayabilir. Yukarıdakilere istinaden, bu Kullanıcı Sözleşmesi, tarafları bağlar ve tarafların çıkarları için hazırlanmıştır.

 

Bildirimler
Bu Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki değişiklikler ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere, her türlü bildirim ve iletişim yazılı olarak ve şu yöntemlerle yapılacaktır: (i) KaçDakka tarafından email gönderimi yolu ile (her durumda bize sağladığınız email adresine) ya da (ii) Site’de paylaşarak. Email ile yapılan bildirimlerde, emailin gönderilme tarihi bildirimin yapıldığı tarih olarak kabul edilir.

 

Bu Web Sitesinde’ki Dokümanlara Özel Bildirim

Beyaz sayfalar, basın bültenleri, veri kartları ve Sıkça Sorulan Sorular ve Yardım dokümanları ve benzer dokümanlardaki bilgileri içeren sayfaların bu sunucudan (“Sunucu”) kullanma izni sizlere verilmiştir. Ancak şu şartların sağlanması gereklidir: (1) Telif hakları, KaçDakka logosu gibi bildirimlerin dokümanlarda görünür halde olmalıdır (2) Bu Sunucu’dan bu tip dokümanların kullanılması, sadece bilgi amaçlı, ticari olmayan ve kişisel kullanım içindir ve bir ağa bağlı olan bir bilgisayara kopyalanamaz, o bilgisayarda paylaşılamaz ve o bilgisayara gönderilemez veya herhangi bir medya organında yayınlanamaz ve yayımlanamaz (3) Dokümanlara herhangi bir değişiklik yapılamaz. Herhangi başka bir amaç için kullanım yasa tarafından kesinlikle yasaklanmıştır ve suç teşkil eder. Bu kuralı çiğneyenler olabildiğince fazla şekilde cezalandırılacaklardır.

 

Yukarıda bahsi geçen dokümanlar, KaçDakka Site, Servisler, İçerik ya da Kullanıcı İçerikleri’nin dizaynı, görünüşünü ya da KaçDakka’nın sahip olduğu, işlettiği lisansladığı ya da kontrolü altında olan bir web sitesini kapsamaz. KaçDakka Site, Servisleri, İçerikleri ve bunların her türlü bileşenleri ticari ve diğer yasalarla koruma altındadır ve tamamen ya da parça parça da olsa kopyalanamaz ve taklit edilemez. KaçDakka web sitelerinden ya da yayınlarından ya da yayımlarından hiçbir logo, grafik, ses, görüntü kopyalanamaz ya da KaçDakka’nın açık izni olmadan başkasına gönderilemez.

 

KaçDakka ve / veya onun tedarikçileri, dokümanlarda yer alan bilgilerin ve ilgili görsellerin ve bu Sunucu’da yayınlanan ve yayımlanan her türlü bilgi ve içeriğin uygunluğu hakkında garanti vermezler. Tüm bu dokümanlar ve ilgili grafikler “olduğu gibi” tedarik edilir ve sağlanırlar ve bunlarla ilgili KaçDakka herhangi bir garanti vermez ve bunlarla ilgili herhangi bir durumdan sorumlu tutulamazlar.

 

Bu Sunucu’da yayınlanan ve yayımlanan dokümanlar ve ilgili grafikler, teknik uyumsuzluklar ve tipografik hatalar içerebilirler. Buradaki bilgiler ile ilgili değişiklikler periyodik olarak buraya eklenmektedir. KaçDakka ya da tedarikçileri, bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde bahsi geçen hizmet, ürün, web sitesi, uygulamalara istedikleri zaman iyileştirme ve değişiklik yapabilirler.

 

Genel Yasaklar
Bazıları bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde hali hazırda açıklanmış olsa dahi, aşağıdakilerin hiçbirini yapmayacağınızı idrak ve kabul edersiniz:

 • (i) Gerçek veya tüzel kişi olan bir 3. Partinin patentini, telif hakkını, ticari hakkını, ticari sırrını, ahlaki haklarını, etik değerlerini, gizlilik haklarını ya da diğer fikri ve sınai mülkiyet haklarını ya da her türlü haklarını ihlal eden, uygunsuz düşen, (ii) Kamu vicdanını yaralayan ya da halkı galeyana getiren ya da yürürlükte olan herhangi bir yasaya aykırı olan (iii) sahte olan veya sahtekarlarca kullanılan, yanlış, yanlış yönlendirici, aldatıcı (iv) iftira içeren, müstehcen, pornografik, cinsel öğeler içeren, çıplaklık içeren, şiddet veya kaba ifadeler içeren (v) bireyler ya da gruplar için ayrımcılık içeren ya da ayrımcılığı körükleyen, bağnazlık, ırkçılık, nefret ve aşağılama içeren (vi) bir kişi ya da gruba karşı olsun olmasın şiddet içeren (vii) yasadışı aktiviteleri içeren ya da bunları destekleyen; herhangi bir yazı, metin, ifade, konuşma, video görüşme içeriği, görsel, resim, yazılım, müzik, ses, video ya da bilgiyi ya da diğer materyalleri paylaşmamalı, yüklememeli, yayınlamamalı, yayımlamamalı, göstermemeli, canlı yayınlamamalı, göndermemelisiniz.
 • Başkalarına karşı zorbalık, istismar, taciz, tehdit veya ayrımcılık yapmamalısınız.
 • Hiçbir yasadışı aktiviteyi konuşmamalı ve başkalarıyla bu konuda iletişime geçmemelisiniz.
 • Cinsel nitelikli ya da çocuklar için zararlı olabilecek görüntü ve materyali başkalarına sunmamalı ya da başkalarından bunları talep etmemelisiniz. Müstehcen ifadelerde bulunmamalı, müstehcen öğeler içeren materyal göstermemeli ya da kendiniz müstehcen hareketlerde bulunmamalısınız.
 • KaçDakka web sitesinin, Site’nin, Servisler’in ya da İçerikler’in ya da Kullanıcı İçerikleri’nin tümünü ya da bir kısmını, başka bir projede ya da web sitesinde ya da yazılımın parçası olarak ya da herhangi bir şekilde kullanmamalısınız, göstermemelisiniz, aynalamamalısınız ya da alıntılamamalısınız. KaçDakka adını, telif veya hakları KaçDakka’ya ait olan herhangi bir logoyu ya da işareti ya da aitlik gösteren materyali, dizayn veya tasarımı, bilgiyi, web sitesinin bir sayfasının tasarımını KaçDakka’nın yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanmamalısınız.
 • KaçDakka’nın erişime açık olmayan kısımlarını, bilgisayar sistemlerini ya da KaçDakka’nın teknik sistemlerini kurcalamamalı ve buralara erişmeyi denememelisiniz.
 • Herhangi bir KaçDakka sistemi ya da network ve ağına kırılganlık testi uygulamamalı  veya güvenliği aşmaya çalışmamalı, hacklemeye çalışmamalısınız.
 • KaçDakka tarafından veya KaçDakka’nın tedarikçileri tarafından veya (başka kullanıcılar da dahil olmak üzere) herhangi bir 3. Parti tarafından Site, Servisler, İçerikler’e uygulanan teknolojik ölçümlerden aşmaya, kaçınmaya, kaldırmaya, silmeye, deaktif etmeye, ayrıştırmaya çalışmamalısınız.
 • Site’ye, Servisler’e ya da İçerikler’e KaçDakka’nın size sunduğu yazılımlar ve özellikler ya da genel olarak web tarayıcılarının sunduğu özellikler haricinde herhangi bir yazılım, motor, aygıt, araç, ya da mekanizma (örümcek, robot, veri madenciliği araçları, video yakalayan ve kaydeden yazılımlar ya da benzerleri de dahil olmak üzere) kullanarak erişmeye ya da web sitesini aramaya veya taramaya çalışmamalısınız.
 • İstenmeyen ya da yetkinizin olmadığı herhangi bir reklam, promosyon materyali, email, zincir mektup ya da kışkırtıcı ya da yönlendirici hiçbir materyali yollamamalı, yayınlamamalı, yayımlamamalısınız.
 • KaçDakka’nın yazılı izni olmadan, haklarından herhangi biri KaçDakka’ya ait olan ticari hak işaretleri, logo, URL ya da ürün veya hizmet ismi içeren Meta tagler ya da diğer gizli yazı ya da metin ya da metadata kullanmamalısınız.
 • Site, Servisler ya da İçerikleri herhangi bir 3. Parti’nin ticari kar ya da çıkarlarına hizmet edecek şekilde ya da bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin izin vermediği şekilde kullanmamalısınız.
 • Herhangi bir TCP/IP paket başlığı ya da başlık bilgisinin herhangi bir parçasını herhangi bir email içinde ya da çevrimiçi ya da çevrimdışı grupta paylaşmamalısınız ya da Site, Servisler ve İçerikler’i aldatıcı, yanlış kaynak gösterecek şekilde kullanmamalısınız.
 • Site, Servisler ve İçerikler’i sağlayan hiçbir yazılımı deşifre etmemelisiniz, parçalara ayırmaya çalışmamalısınız ya da tersine mühendislik konusu yapmamalısınız.
 • Herhangi bir KaçDakka kullanıcısının hesabını, KaçDakka sunucusunu ya da ağını kurcalamamalısınız ve şunlar dahil ancak sınırlı olmakla birlikte belirtilenleri yapmamalısınız. (i) Bilgisayar virüsü yollamamalısınız (ii) aşırı yükleme yapmaya çalışmamamalısınız (iii) “Flooding”, “Spamming” diye tabir edilen şeyleri yapmamalı ve email bombardımanına tutmamalısınız.
 • Site ve Servisler’i kullanan diğer kullanıcıların yazılı izinleri olmadan onlarla ilgili herhangi bir Kişiyi tanımlayan Bilgi ya da Kişisel Bilgi toplamamalı ve depolamamalısınız.
 • Herhangi bir gerçek ya da tüzel kişiyi ya da grubu taklit etmemelisiniz
 • Herhangi bir yasayı çiğnememelisiniz.
 • Site ve Servisler’in kullanımı ile elde ettiğiniz veya herhangi bir KaçDakka kullanıcısıyla olan interaksiyonlarınız sonucunda elde ettiğiniz herhangi bir video, ses, görüntü, resim, ekran görüntüsünü kayıt etmemeli veya depolamamalısınız.
 • Yukarıda belirtilen maddelerdeki davranışları ya da bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin yasakladığı herhangi bir şeyi başkalarına yaptırtmak için destek olmamalı ve teşvik ve motive etmemelisiniz.


KaçDakka, yasaların elverdiği maksimum ölçüde bu Kullanıcı Söleşmesi’nde geçen maddelerin ihlalini araştırma ve dava açma hakkına sahiptir. KaçDakka, bu tip durumlarda yasa uygulayıcıları ile işbirliği yapabilir ve davalara taraf olabilir, şahitlik edebilir. KaçDakka’nın, sizin Site, Servisler ve İçerikleri nasıl kullandığınızı, bunlara nasıl eriştiğinizi gözlemlemeye ya da herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni gözlemleme, araştırma, düzeltme gibi bir zorunluluğu olmadığını, ancak bunu tamamen kendi iradesiyle istediği zaman Site ve Servisler ve İçerikler’in kullanılabilirliği açısından ve sizin bu Kullanıcı Sözleşmesi’ne uyup uymadığınızı anlaması açısından ya da ilgili yasalara uygun hareket edip etmediğinizi anlaması açısından ya da yasa uygulayıcıların emri ve isteği doğrultusunda yapma hakkına sahip olduğunu idrak ve kabul etmiş sayılırsınız. KaçDakka, tamamen kendi iradesiyle, istediği zaman ve önceden bildirmeksizin, bu Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırı bir durum olduğuna inandığı hallerde ya da Site ve Servisler için zararlı bir durum olduğuna inandığı hallerde herhangi bir İçerik’e ya da Kullanıcı İçeriği’ne erişimi engelleme ya da o İçerik’i tamamen kaldırma hakkını daima saklı tutar.

Diğer

KaçDakka’nın, bu Kullanıcı Sözleşmesi ile ilgili maddeleri uygulamada eksik kalması, bu haklardan feragat ettiği ya da maddelerin hükümsüz olduğu anlamına gelmez. Eğer, herhangi bir yasa uygulayıcı, bu Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerinden birisini kaçınılması gereken, geçersiz ya da uygulanamaz olarak görse dahi, yasa uygulayıcının tarafların niyetlerine ehemmiyet göstermesi gerektiğinde taraflar hem fikirdir. Böyle bir durumda, Kullanıcı Sözleşmesi’nin geri kalan maddeleri geçerliliklerini sürdürürler. Bu Kullanıcı Sözleşmesi, siz ile KaçDakka arasında, Site ve Servisler’in kullanılması ile ilgili olan ve yazılı ya da sözlü olarak daha önceden yapılmış tüm anlaşmaları etkisiz kılan ve kullanılması gereken yegane anlaşma metnidir.

Uyarı: Bir kişinin sizin video görüşmenizi kaydetmesi mümkündür. Ayrıca birisinin “sahte web kamerası” yazılımları kullanarak gerçek kimliklerini saklamaya çalışmaları da mümkündür. Video görüşmesi yaparken, aleyhinize kullanılabilecek herhangi bir davranışta bulunmayın.

KaçDakka ile İletişime Geçme
Eğer bu Kullanıcı Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, KaçDakka ile info@kacdakka.com adresine email göndererek ya da Site’nin “İletişim” sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016

 

Ödeme Kuruluşu Çerçeve Sözleşmesi için buraya tıklayın.